Sarı Kafes 3d Duvar Kağıdı Ev Dekorasyon

Gri ve sıcak bal sarısı çizgileri bu şık kafes duvar kağıdında üst ve altta akıyor. Keten dokusu, arka plana açık gri renkte yumuşak bir boyut ekler. Bu dengeli tasarım duvara sakin bir enerji getirir. Sarı Kafes 3d duvar kağıdı ev dekorasyon.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları

● Desen: 3D Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir 3D modern duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Sarı Kafes 3d duvar kağıdı ev dekorasyon

Gri ve sıcak bal sarısı çizgileri bu şık kafes duvar kağıdında üst ve altta akıyor. Keten dokusu, arka plana açık gri renkte yumuşak bir boyut ekler. Bu dengeli tasarım duvara sakin bir enerji getirir. Sarı Kafes 3d duvar kağıdı ev dekorasyon.

Göz atma Sarı Kafes 3d duvar kağıdı ev dekorasyon biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol, Lanca şaşırtıcı ürünler bulmak!

Bir odayı dekore etmek için ne kadar duvar kağıdına ihtiyacınız olduğu nasıl hesaplanır

Duvar kağıdı ruloları genellikle 33 ′ (10m) uzunluğunda ve 21 ″ (535mm) genişliğindedir. Dekorasyon yaptığınız odanın tavan yüksekliği 9 ′ (2760mm) ise, her rulodan üç damla duvar kağıdı alırsınız.

Şeridin üstünü ve altını kırpmak için kesim uzunluğu başına birkaç inç bekleyin. Duvar kağıdı büyük bir desen tekrarına sahipse daha fazlasına izin vermeniz gerekebilir.

Odanın duvarlarını ölçmek için kaç rulo gerektiğini hesaplamak için. Oda temel bir dikdörtgense, sadece iki duvarı ölçmeniz gerekir, çünkü karşıt duvarlar aynı uzunluktadır (sadece son hesaplamanızdaki sayıları ikiye katlamayı unutmayın).

Muhtemelen odayı kendi başınıza ölçebilmenize rağmen, size yardımcı olacak biri varsa çok daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilirdir.

En yakın inçe yuvarlayarak tüm ölçümleri not edin. Şimdi bu toplamı 21 53 veya 535 mm'ye bölün.

Bu şekil size kaç damla duvar kağıdına ihtiyacınız olduğunu söyler.

Daha sonra, her rulodan üç uzunluk alırsanız, kaç ruloya ihtiyacınız olduğunu bulmak için damla sayısını üçe bölün.

Son hesaplama

  1. Duvarlar toplamda 756 ″ (18900mm) ölçülüyor ve tavan yüksekliği 960 (2760mm) ve her rulodan üç damla

  2. 756 ″ (18900mm) ÷ 21 ″ (535mm) = 36 damla duvar kağıdı

  3. 36 damla duvar kağıdı roll Rulo başına 3 damla = 12 rulo

Bu hesaplamaya dayanarak, herhangi bir aksilik vb. İçin bir yedek rulo içeren 13 rulo duvar kağıdı satın alacağım.

Çok fazla duvar kağıdına sahip olmak her zaman daha iyidir

Herhangi bir hata yapıldığında veya gelecekte duvar kağıdı hasar görürse her zaman ekstra bir rulo satın alırım. Kapı ve pencereler için toplamdan çok fazla kağıt düşme eğiliminde değilim, çünkü ihtiyacınız olandan daha fazlasına sahip olmak her zaman daha iyidir. Çoğu DIY mağazası, geri döndüğünüz rulolar için size kredi verecektir ve kısa koşmanız durumunda, seçtiğiniz kağıdın stokuna sahip olmayan dükkandan daha kötü bir şey yoktur.

Duvar kağıdının nerede başlatılacağını planlamak odanın kendisine bağlıdır. Odada şömine gibi bir ana özelliğiniz varsa, bu başlangıç noktanızdır (bu desenli kağıt için daha fazla geçerlidir, ancak kullanılan kağıttan bağımsız olarak her zaman yaptığım bir şeydir).

Astığınız ilk duvar kağıdı şeridi şöminenin merkezinde olmalı ve mükemmel bir şekilde dikey olmalıdır (bu, çekül çizgisinin paha biçilmez olduğu yerdir), çünkü bu şerit diğer şeritlerin ne kadar düz olacağını belirler.

Aynı parti numarasına sahip duvar kağıdı ruloları satın aldığınızdan emin olun

Seçtiğiniz duvar kağıdını satın aldığınızda, her rulodaki parti numaralarının ve / veya renk numarası kodlarının aynı olduğundan emin olun. Bunu yapmanın nedeni, tüm ruloların aynı desen ve renkte olmasını sağlamaktır. Farklı parti numaralarına sahip iki rulo, farklı bir zamanda yapıldığı için 'parti' terimi nedeniyle biraz değişebilir.


Lanca Wallcovering Co, Ltd en iyi Çin sarı kafes 3d duvar kağıdı ev dekorasyon üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve profesyonel fabrikadan sarı kafes 3d duvar kağıdı ev dekorasyon ithal.

Sorgulama