Beyaz kış düz duvar kağıdı duvar için

Bu duvar kağıdı, metalik vurgularla biberlenmiş bir katman tuğla deseni ile karmaşık crackle dokusunu birleştirir ve birleştirir. Odanızı temiz bir nefes gibi hissettirecek bu güzel beyaz ve gümüş duvar kağıdı ile duvarlarınızı aydınlatın. Duvar kağıdı dokuları herhangi bir alana derinlik ve entrika getiriyor. Beyaz kış düz duvar kağıdı duvar için.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Düz PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir düz duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Beyaz Kış Düz Duvar Kağıdı Duvar İçin

Bu duvar kağıdı, metalik vurgularla biberlenmiş bir katman tuğla deseni ile karmaşık crackle dokusunu birleştirir ve birleştirir. Odanızı temiz bir nefes gibi hissettirecek bu güzel beyaz ve gümüş duvar kağıdı ile duvarlarınızı aydınlatın. Duvar kağıdı dokuları herhangi bir alana derinlik ve entrika getiriyor. Beyaz kış düz duvar kağıdı duvar için.

Göz atma Duvar için Beyaz Kış Düz Duvar Kağıdı biridir. pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol, Lanca şaşırtıcı ürünler bulmak!


1. Oda daha büyük görünmesini sağlamak için Beyaz bir arka plan üzerinde duvar kağıdı kullanın, yeşil, mavi veya leylak rengi gibi serin bir renk seçin; küçük çiçekler, küçük desenler veya büyük ızgara çiçekler, ancak beyaz bir arka plan üzerinde birçok desen vardır.

2. Nasıl oda daha küçük görünmesini sağlamak için? Siyah duvar kağıdı, kırmızı, sarı, turuncu duvar kağıdı gibi sıcak duvar kağıdı kullanın; büyük çiçekler ve koyu arka plan.

3. Tavanın daha yüksek görünmesi nasıl Düz şeritler veya yukarı doğru destekli bir tasarım kullanın; açık renkli bir duvar kağıdı ile tavan; çiçek kullanmak ve insanların yukarı doğru bir his geliştirmek için bir "V" veya "U" yeşil arka plan var.

4. Tavan nasıl indirilir Duvar kağıdı tavana kadar yapıştırılır. Temel duvar kağıdı olarak koyu veya canlı renkler kullanın; yatay şerit efekti üretecek duvar kağıdını kullanın; duvar kağıdını tavandan 30 cm uzağa yapıştırın ve tavan kemerini tavana takın. Düşme hissi var; vizyonu bölümlenmiş hissettirmek için bir kemer kullanmak.

5. Oda daha geniş görünmesini sağlamak için Yatay çizgili veya yatay çizgili duvar kağıtları kullanın; Daha iyi sonuçlar almak için dar tarafta koyu duvar kağıtları ve geniş tarafta açık renkler kullanın; elyaf kumaşın farklı tonları Aynı etkiye sahiptir.

6. Bölümlenmiş duvar genel hissediyorum nasıl küçük veya desensiz duvar kağıdı kullanın.

7. Binaların kapatılması veya nesnelerin kapatılması Desensiz, hizalanmamış duvar kağıdı veya kumaş ürünleri kullanın; yeşil, gri ve kahverengi, engelleyici nesneleri örtmeye yardımcı olabilir.

8. Mobilya ve diğer süslemeler nasıl eşleştirilir Odadaki süslemelerle eşleşmesi için duvar kağıdı desenini veya biçimini kullanın.

9. Odanın teması nasıl ifade edilir. İfade etmek için bir hikaye veya temalı duvar kağıdı kullanın. Örneğin, rahat odaya yapıştırmak için kartlar ve satranç gibi duvar kağıtları kullanın.

10. Bitişik odalarda tulum hissi nasıl oluşturulur Eşleşen veya koordine eden duvar kağıdı ile hemen hemen tüm formlar ve desenler eşleşen bir tipe sahiptir ve ayrıca kemerle eşleşir. Giderek daha fazla yeni tarz aileler var.

11. Oditoryumun büyük desenlerle veya parlak ve parlak renklerle tam görünmesini sağlamak.

12. Resmi ve zarif bir atmosfer nasıl yaratılır "Geleneksel resmi" kategorisine ait duvar kağıdı kullanın; kırmızı ve lavanta kullanın.Lanca Wallcovering Co, Ltd duvar üreticileri ve tedarikçileri için en iyi Çin beyaz kış düz duvar kağıdı biridir, toptan satışa hoş geldiniz, ucuz satın alın ve profesyonel fabrikamızdan duvar için beyaz kış düz duvar kağıdı ithal edin.

Sorgulama