Dokulu Işık Sıcak Gri Dikiş Duvar Kağıdı

Bu basit düz duvar kağıdı, boyaya ilginç bir alternatif için monoton renklerde ince bir dokuya sahiptir. Tamamlayıcı bir eleman için tavanda veya koridorda kullanın. Hafif Sıcak Gri Dikiş Duvar Kağıdı Dokulu.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları


Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Düz PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir düz duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Dokulu Hafif Sıcak Gri Dikiş Duvar Kağıdı

Bu basit düz duvar kağıdı, boyaya ilginç bir alternatif için monoton renklerde ince bir dokuya sahiptir. Tamamlayıcı bir eleman için tavanda veya koridorda kullanın. Hafif Sıcak Gri Dikiş Duvar Kağıdı Dokulu.

Göz atma, Dokulu Işık Sıcak Gri Dikiş Duvar Kağıtlarından biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol edin, Lanca'da şaşırtıcı ürünler bulun!

Duvar Kağıdı Renk Farkı Sorunu Hakkında

Duvar kağıdı renk farkı açıklaması için Çin'in en yüksek standart numarası QB / T 3805-1999'dur. Çin Halk Cumhuriyeti'nin hafif endüstri standardıdır. "Polivinil klorür duvar kağıdı", renk farkı için gereksinimler şunlardır: mükemmel ürünler --- hiçbir renk farkı izin verilir; Aynı ürün --- önemli farklılıklara izin vermez; nitelikli ürünler --- farklılıklar için izin verin, ancak kullanımı etkilemez. Şu anda, yerli üreticiler, birkaç üretici hariç, temel olarak birinci sınıf ürünler için standartları uygulamaktadır. Bilimsel açıdan, renk sapması olmayan ürünler üretilemez, sadece teorik olarak. Duvar kağıdının rengi boya veya boyaya benzemediğinden, tek renkli yapılır ve duvar kağıdı temel olarak çok renkli olarak yazdırılır ve hepsi spot renkli baskıdır ve her yazdırılan desen yalnızca nihai ürün veya tüm alanlarda birkaç yıldız. Boyalar veya boyalardan farklı olarak, renk farkı ölçer δE, verilerle temsil edilebilen bir kolorimetre ile ölçülebilir.

Renk sapmaları varlığı mutlaktır. Varlığını tanımayan bir sahte bilimdir, ancak tanıma kapsamında olmalıdır. Tanıma derecesi değişir ve sonuçlar değişir. Bir hikaye var, ABD'den dönen yaşlı bir bayan, yerli bir duvar kağıdını seçti ve gönderdikten sonra, gönderdikten sonra çok iyiydi. Hiç iyi değildi, ama bayan bir yedek istedi. Sebebi bir resim görememiş olmasıydı. Çerçevenin durumuna duvar kağıdı nasıl denir ve Çinli bir kadın ithal bir ürün satın alır ve ayrıca bir değişim ister. Bunun nedeni, ürünün renk farkının onu tatmin etmek için yeterli olmamasıdır. Satış elemanından sonraki renk farkı neredeyse yok.

Kromatik sapma için test koşulları standart QB / T 3805-1999'da açıklanmıştır: numunenin görünüm kalitesini kontrol ederken, yeterli ışık koşullarında görsel olarak (gözün kuzey penceresinin parlaması), gerekirse, standart ışık kaynağı kutusu kullanılabilir. . Deneyimlerimize göre, duvar kağıdının renk farkı arka aydınlatma veya doğrudan güneş ışığı durumundaysa, ışığın yansımasındaki farktan dolayı renk farkı renk farkına yansıtılacaktır. Bu nedenle, ortamın güçlü veya doğrudan güneş ışığı aldığı ortamda, zengin baskılı desenlere sahip duvar kağıdı mümkün olduğunca seçilmelidir. Desenin yansıması kromatik sapmanın yansımasını aşacağından, kromatik sapmadan kaçınılabilir. Ek olarak, düz duvar kağıdı ışık almıyorsa, renk sapmalarını etkili bir şekilde önlemek için kafayı döndürme yöntemini kullanabilirsiniz. Aynı odada farklı duvar kağıdı grupları kullanılırsa, gereksiz sorunlardan kaçınmak için farklı duvarlarda aynı duvar kağıdı grubu kullanılabilir.

Lanca Wallcovering Co, Ltd en iyi Çin dokulu hafif sıcak gri dikiş duvar kağıdı üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve profesyonel fabrikamızdan ithal hafif sıcak gri dikiş duvar kağıdı ithal.

Sorgulama