Süet Koyu Mavi Damask Duvar Kağıdı

Rustik bir bükülme ile şık olan bu damaskların tonları lacivert, zeytin ve deniz mavisi. Yükseltilmiş mürekkep ve yavaşça soluk renk ayrıntıları, bu duvar kağıdına tahtaya basılmış görünüm verir. Süet Koyu Mavi Damask Duvar Kağıdı.

Ürün ayrıntıları
Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Avrupa PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir damask duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Süet Koyu Mavi Damask Duvar Kağıdı

Rustik bir bükülme ile şık olan bu damaskların tonları lacivert, zeytin ve deniz mavisi. Yükseltilmiş mürekkep ve yavaşça soluk renk ayrıntıları, bu duvar kağıdına tahtaya basılmış görünüm verir. Süet Koyu Mavi Damask Duvar Kağıdı.

Göz atma Süet Koyu Mavi Damask Duvar Kağıdı biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol edin, Lanca'da şaşırtıcı ürünler bulun!

Duvar kağıdı boyadan daha iyi bir dekorasyon etkisine sahiptir, bu yüzden daha fazla aile evi duvar kağıdı ile süslemeyi sever! Bununla birlikte, duvar kağıdı güzel olmasına rağmen, zaman geçti, birçok insan duvar kağıdının bazı bölümlerinin güzelliği etkileyen sararma belirtileri gösterdiğini buldu. Bir bütün olarak kaldırmak ve yeniden inşa etmek gerçekçi değildir. Endişelenme, herkese duvar kağıdını sarıya çevirmeyi öğretelim. Birlikte bir göz atalım.

Duvar kağıdının sarıya dönmesinin üç yolu vardır:

1. Duvar külü, check-in sırasında duvar kurumadan önce yapıştırılırsa, duvar külü içindeki alkali madde, yüzeyin sarı görünmesi için duvar kağıdının alt kısmı ile kolayca reaksiyona girer. Bu fenomenin üstesinden gelmek zordur ve duvar yüzeyinin çıkarılması ve yeniden inşa edilmesi gerekir. ;

2. Birkaç yıllık bir yaşamdan sonra sararma meydana gelirse, çoğuna kağıdın güneş ışığı ve hava nedeniyle yaşlanması neden olur. Şu anda, bir havluya batırmak ve silmek için "güvenli çamaşır suyu" kullanabilirsiniz ve daha sonra yarım saat sonra kullanabilirsiniz Temiz su ile silin, önce duvarın gizli kısmında küçük bir parça yapabilirsiniz test edin ve etkisini gözlemleyin. Etki idealse, tüm duvar tedavisi için kullanabilirsiniz;

3. Sigara içmek nedeniyle parça sararırsa, seyreltilmiş kostik soda ile silinmelidir.


Lanca Wallcovering Co, Ltd en iyi Çin süet koyu mavi damask duvar kağıdı üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve profesyonel fabrikamız ithal süet koyu mavi damask duvar kağıdı.
Sorgulama