Altın Bej Damask Duvar Kağıdı Örneği

Krem ve soluk deniz mavisinin 2 tonlu renk kombinasyonu, bu ülkenin duvar kağıdının duvarlarınızda geleneksel ve zamansız okumasını sağlar. Damask duvar kağıtları, gelenekselden göz alıcıya kadar değişen şamın gerçekleşmesiyle duvarlara zamansız bir güzellik getiriyor. Zamanın testini ayakta tutan geleneksel duvar kağıdı, karşı konulmaz bir klasik çekiciliğe sahiptir.Altın Bej Damask Duvar Kağıdı Örneği.

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Avrupa PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir damask duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Altın Bej Şam Duvar Kağıdı Örneği

981807

Krem ve soluk deniz mavisinin 2 tonlu renk kombinasyonu, bu ülkenin duvar kağıdının duvarlarınızda geleneksel ve zamansız okumasını sağlar. Damask duvar kağıtları, gelenekselden göz alıcıya kadar değişen şamın gerçekleşmesiyle duvarlara zamansız bir güzellik getiriyor. Zamanın testini ayakta tutan geleneksel duvar kağıdı, karşı konulmaz bir klasik çekiciliğe sahiptir. Altın Bej Damask Duvar Kağıdı Örneği.

Göz atma Altın Bej Şam Duvar Kağıdı Örneği biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol edin, Lanca'da şaşırtıcı ürünler bulun!

Saf kağıt duvar kağıdı iyi çevre koruma, yüksek renk doygunluğu ve daha güçlü sanatsal ifadeye sahiptir. Çok sayıda Amerikan tarzı desene sahiptir ve duvar üzerindeki etkisi kusursuzdur ve müşteriler tarafından sevilir. Bununla birlikte, saf kağıt duvar kağıdı, suya direnç, kolay renk değişikliği ve zayıf güç gibi kendi kusurlarına da sahiptir. Bu, bazı müşterilerin en sevdikleri duvar kağıdına bakma cesaretini kırıyor.

Aslında, saf kağıt duvar kağıdının yapım yöntemi ve önlemleri takip edildiği sürece, saf kağıt duvar kağıdı evinizde en mükemmel durumda görüntülenebilir. Aşağıda referans için saf kağıt serisi duvar kağıdının yapım adımlarını ve önlemlerini açıklıyoruz:

1. Duvar yüzeyi: Duvar kağıdı yüklenmeden önce, duvar yüzeyinin ve köşelerinin düz, kuru ve temiz olup olmadığını ve zımparalamanın yerinde olup olmadığını dikkatlice kontrol edin.

2. Taban filmi fırçalayın: Taban filmi, duvar yüzeyi ve duvar kağıdı arasında, sadece duvar yüzeyini stabil bir şekilde korumakla kalmaz, aynı zamanda nem, asit ve alkalinin duvar yüzeyine nüfuz etmesini ve duvar kağıdını paslanmasını önleyen koruyucu bir film oluşturabilir.

3. Duvar yüzeyinde pH tespiti: Genel olarak duvar yüzeyi nötr durumda olmalıdır (PH = 7). Alkali çok büyükse, duvar yüzeyine nüfuz eder ve duvar kağıdının rengini değiştirmesine neden olur; PH değeri 8'i aşarsa, inşaat için uygun değildir.

4. duvar kağıdı: olup olmadığını ambalaj tam ve hasarsız; modelin yanlış olup olmadığı, aynı parti olup olmadığı ve hacim numarasının benzer olup olmadığı; Renk farkı, leke, eksik baskı, renk bulanıklığı vb. olup olmadığını kontrol etmek için duvar kağıdı ambalajını açın. Herhangi bir sorunuz varsa hemen Grammy merkeziyle iletişime geçin.

5. İlgilenilmesi gereken inşaat konuları:

(1) Saf kağıt duvar kağıdının yüzeyinin gücü nispeten zayıf olduğundan, kazıyıcının zorlanmasını ve tekrar tekrar çizilmesini önlemek için derzlerin inşaat sırasında silindirler tarafından bastırılması gerekir;

(2) Yapıştırdıktan sonra yaklaşık 5 dakika bekletin ve düzensiz büzülmeyi önlemek için bekleme süresini tutarlı tutun;

(3) Su bazlı mürekkep suya maruz kaldığında bozulduğunda, renk bozulmasını önlemek için ıslak bir bez, sünger vb. İle silmeyin;

(4) Açık renkli duvar kağıtları yapılırken, kenarların kirlenmediğinden ve eklemlerde "siyah çizgiler" oluşmasını sağlayın;

(5) İki parça arasındaki boşlukta tutkal varsa, denemek için kuru bir havlu veya sünger kullanın, aksi takdirde duvar kağıdının yüzeyi renk değiştirir.

(6) Kağıt duvar kağıtları suya batırılmamalıdır.


Lanca Wallcovering Co, Ltd en iyi Çin altın bej damask duvar kağıdı örnek üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve profesyonel fabrikamız altın bej damask duvar kağıdı örneği ithal.

Sorgulama