Altın Ve Siyah Zarif Damask Duvar Kağıdı Örneği

Çiçek motifleri ve kıvrık yaprakları ile bu damask duvar kağıdı süs tarzına sahiptir. Hoş arduvaz, altın ve siyah tonlar rahatlatıcı enerjisine katkıda bulunur. Altın ve siyah zarif damask duvar kağıdı örneği.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Avrupa PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir damask duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Altın ve Siyah Zarif Damask Duvar Kağıdı Örneği

Çiçek motifleri ve kıvrık yaprakları ile bu damask duvar kağıdı süs tarzına sahiptir. Hoş arduvaz, altın ve siyah tonlar rahatlatıcı enerjisine katkıda bulunur. Altın ve siyah zarif damask duvar kağıdı örneği.

Göz atma Altın ve Siyah Zarif Damask Duvar Kağıdı Örneği biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol edin, Lanca'da şaşırtıcı ürünler bulun!

Aslında, ev renklerinin kullanımı çok önemlidir, özellikle duvar kağıdı renklerinin kullanımı aklınıza gelmeyecek çok fazla etkiye sahiptir, farklı renkler eve farklı efektler getirebilir, farklı renk duvar kağıtlarının etkilerini anlayalım.

Duvar kağıdının arkasındaki büyük gizem

Kırmızı, sinir sistemini uyarır ve uyarır, adrenalin üretimini arttırır ve kan dolaşımını artırır. Bununla birlikte, çok fazla kırmızıya maruz kaldığında, anksiyete oluşacaktır, bu da yorgunluğa eğilimli olanların yorgun hissetmelerini kolaylaştırır. Bu nedenle, yatak odasında veya çalışma odasında çok fazla kırmızı kullanmaktan kaçının.


Portakal canlılık üretir, iştahı indükler, kalsiyum emilimine yardımcı olur ve sağlığın iyileştirilmesine ve korunmasına yardımcı olur. Bu renk dinlenme odaları, mutfaklar vb.Için uygundur.


Sarı düşünme konusunda aktiftir, ancak altın süslemenin dengesiz duygulara ve keyfi davranışlara neden olması muhtemeldir. Bu nedenle, yatak odalarında, faaliyet yerlerinde ve balkonda altın mobilya ve mobilya kullanmaktan kaçının.


Yeşil sindirime iyi gelir, vücut dengesini artırır ve sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Aktif veya depresyonda olan insanlar için iyidir. Doğal yeşil senkop, yorgunluk ve olumsuz duygular üzerinde belirli bir terapötik etkiye sahiptir.


Mavi, nabız frekansını azaltabilir ve vücuttaki dengeyi ayarlayabilir. Yatak odasında mavi kullanmak gerginliği ortadan kaldırabilir ve baş ağrılarını, ateş, senkop ve uykusuzluğu azaltmaya yardımcı olabilir.


Mor, motor sinirler ve kalp sistemi üzerinde iç karartıcı bir etkiye sahiptir, vücuttaki potasyum dengesini koruyabilir, sessizliği teşvik edebilir, sevgiyi ve başkalarına karşı bakımı teşvik edebilir.


İndigo kasları uzlaştırabilir, kanamayı azaltabilir veya durdurabilir, görme, işitme ve kokuyu etkileyebilir ve vücudun ağrıya duyarlılığını azaltabilir. Bu renk dekorasyon için uygun değildir, ancak kumaş için kullanılırsa, insanlara güvenlik hissi verebilir.


Lanca Wallcovering Co, Ltd en iyi Çin altın ve siyah zarif damask duvar kağıdı örnek üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve profesyonel fabrikadan altın ve siyah zarif damask duvar kağıdı örneği ithal.

Sorgulama