Ev Dekorasyonu için Avrupa Damask Duvar Kağıdı

Bu damask bir açıklama yapma ölçeğine sahiptir. Madalyon benzeri bir tasarım duvarda cesur bir görünüm kazandırır. Kökeni çok klasik ama şimdi cesaretiyle çağdaş hale getirildi.Av Dekor için Avrupa Şam Duvar Kağıdı.

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Avrupa PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir damask duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Süet Koyu Mavi Damask Duvar Kağıdı


Bu damask bir açıklama yapma ölçeğine sahiptir. Madalyon benzeri bir tasarım duvarda cesur bir görünüm kazandırır. Kökeni çok klasik ama şimdi cesaretiyle çağdaş hale getirildi.Av Dekor için Avrupa Şam Duvar Kağıdı.

Göz atma Ev Dekor için Avrupa Şam Duvar Kağıdı biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol, Lanca şaşırtıcı ürünler bulmak!

Duvar kağıdı, duvar kağıdı veya İngilizce olarak da bilinir. Yaygın olarak kullanılan bir iç dekorasyon malzemesidir. Duvar kağıdı çeşitli renkler, zengin desenler, lüks stil, güvenlik ve çevre koruma, uygun inşaat, uygun fiyatlı ve diğer iç dekorasyon malzemeleri ile eşsiz diğer özelliklere sahip olduğundan, daha fazla insan onu seviyor. Bununla birlikte, piyasada birçok kategori var ve satın aldığınızda, genellikle nasıl seçeceğinizi bilmiyorsunuz.

Duvar kağıdı nasıl seçilir, duvar kağıdı seçmek için yedi ipucuna hızlı bir şekilde bakın

1. kalite bakarak ambalaj bakarak

Bir duvar kağıdı seçerken, duvar kağıdının tüm ayrıntılarına bakmanız gerekir. Genellikle, kaliteli duvar kağıtları paketleme ve markalamada çok titiz olacak ve kusurlara asla bir şans vermeyecektir. Ve genel olarak, kalite odaklı şirketler "basit ve basit değil" konseptini destekleyecek, ambalajlarını basit gösterecek, ancak atmosferi kaybetmeden yapacaklardır.

2. modelin açık olup olmadığına bakın

Beğendiğiniz duvar kağıdını seçmenin yanı sıra, kalite de dikkate alınmalıdır. Genel olarak, desenin keskinliği ne kadar yüksek olursa, duvar kağıdının kalitesi o kadar iyi olur. Genellikle renk eşittir ve renk farkı olmayan desen en üst kaliteye aittir; sızdıran veya renk düzensiz ve bulanıksa, düşük kalitedir.

3.Test duvar kağıdı renk haslığı

Deseni okuduktan sonra net değil, rengin dayanıklılığına bakalım. Duvar kağıdını ovmak için ıslak bir kağıt havlu kullanın. Renk düşmezse, duvar kağıdı iyi kalitededir. Bu, üç boyutlu doku ve açık renklere sahip duvar kağıtları seçerken özellikle önemlidir. Renk haslığı duvar kağıdının temizlenmesi kolaydır ve duvar kağıdının rengini uzun süre koruyabilir ve sararması kolay değildir.

4. kalınlığı yargılamak için dokunun

Bazı insanlar duvar kağıdının kalitesinin kalınlığa bağlı olduğunu söylüyor, ancak değil. Duvar kağıdının kalitesi esas olarak kağıt kalitesi, işçilik ve sabır ile ilgilidir. Seçim yaparken, yurtiçinde üretilen duvar kağıtlarının genellikle yumuşak ve son derece dayanıklı olduğunu hissetmek için duvar kağıdına dikkatle dokunmalısınız. Bu üst sınıftır; yabancı ithal duvar kağıtları ise yoğunluğu yüksektir ve yurt içinde üretilen duvar kağıtlarından daha kompakttır.

5. test aşınma direnci

Aşınma direncinin gücü doğrudan duvar kağıdının kalitesini yansıtabilir. Yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli duvar kağıtları basitçe temizlenebilir ve temizlendikten sonra bütünü üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Öte yandan, bazı alt duvar kağıtları hasar görecek veya biraz fırçalanırlarsa su lekeleri görünecektir. Bu nedenle, seçtiğinizde, seçilen duvar kağıdını bir kalemle çizmeniz ve ardından bir silgiyle silmeniz gerekir. Sürtünmeden sonra iz bırakmayanlar en kaliteli olarak kabul edilir ve izleri olanlar arızalıdır.

6. su direnci algılama

Duvar kağıdı su geçirmez değilse, sadece duvar kağıdının kendisi etkilenmez, aynı zamanda duvar küflü olur. Bu nedenle, seçtiğinizde seçilen duvar kağıdına bir damla su damlatmanız ve 2 ~ 3 dakika beklemeniz gerekir. Su ıslatılmazsa, bu duvar kağıdının iyi su geçirmez performansa sahip olduğu ve daha düşük olduğu anlamına gelir.

7. Çevre koruma endeksine bakın

Çevrenin korunmasının fiziksel sağlığımızla yakından ilişkili olup olmadığı. Duvar kağıdını seçerken, öncelikle duvar kağıdının herhangi bir kokusu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yerinde kısa bir süre yakmak en iyisidir. Yüksek çevre koruma endeksine sahip duvar kağıtları keskin bir koku ve kalın duman olmadan tamamen yanar.


Lanca Wallcovering Co, Ltd profesyonel bir fabrikadan ev dekorasyonu üreticileri ve tedarikçileri için en iyi Çin Avrupa damask duvar kağıdı, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve ev dekorasyonu için Avrupa damask duvar kağıdı ithal.

Sorgulama