Zarif Altın Damask Duvar Kağıdı

Mat keten kontrastını bir altın parıltı ipucu ile dengeleyen göz alıcı bir damask duvar kağıdı. Bir eve huşu uyandıran bir ek eklemek için bu cömert şam ile mükemmel bir lüks cenneti stilize edin. Alanınıza zamansız bir huzur getirmek için bu geçiş duvar kağıdını seçin. Zarif Altın Damask Duvar Kağıdı.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Avrupa Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir damask duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Zarif Altın Damask Duvar Kağıdı

Mat keten kontrastını bir altın parıltı ipucu ile dengeleyen göz alıcı bir damask duvar kağıdı. Bir eve huşu uyandıran bir ek eklemek için bu cömert şam ile mükemmel bir lüks cenneti stilize edin. Alanınıza zamansız bir huzur getirmek için bu geçiş duvar kağıdını seçin. Zarif Altın Damask Duvar Kağıdı.

Göz atma, sıcak satış Elegant Gold Damask Wallpaper'dan biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol edin, Lanca'da şaşırtıcı ürünler bulun!

Duvar Kağıdı, Bayılırım, Korur

İçerdekiler, çoğu tüketicinin sadece güzel duvar kağıdı almayı bildiğini, ancak nasıl koruyacağını anlamadığını belirtti. Kötü alışkanlıklar, duvar kağıdının kolayca çatlamasına ve deforme olmasına neden olarak servis ömrünü kısaltır. Duvar kağıdının günlük bakımı zor değildir. Buna dikkat etmek servis ömrünü uzatabilir.

1. Gün boyunca havalandırmaya dikkat edin. Havalandırma duvar kağıdını kuru tutar ve kolayca çatlamaz.

2. Duvar kağıdına sıcak hava üflemekten kaçının. Duvar kağıdı ısıtıldığında çatlamaya ve renk bozulmasına eğilimli olduğundan, kullanıcılar kışın ısınırken ısıtma ve iklimlendirmeyi doğrudan duvar kağıdına yerleştirmemelidir.

3. İç ve dış mekan arasındaki sıcaklık farkı, duvar kağıdı yapıştırıldıktan sonra bir ay içinde çok büyük olmamalıdır. İç ve dış mekan arasındaki sıcaklık farkı çok büyükse, özellikle kış ve yaz aylarında duvar kağıdı çatlamasına neden olmak kolaydır. İç mekan sıcaklığını arttırmak veya azaltmak için klima açılırsa, oda ve dış mekan arasındaki sıcaklık farkı çok büyük olacaktır ve duvar kağıdının bakımı çok kötü olacaktır.

4. masa ve sandalyeler keskin köşeleri duvar kağıdı yüz izin vermeyin. Bu, duvar kağıdının çatlamasına ve estetiği etkilemesine neden olabilecek darbelere eğilimlidir.

5. Duvar kağıdının günlük temizliğine dikkat edin. Uzun süre temizlenmezse, toz birikimi çok derin olacaktır ve lekenin içine nüfuz etmesi muhtemeldir ve temizlenmesi zahmetli olacaktır. Günlük temizlik için, elektrikli süpürge ve tüy silgi ile tozu temizleyin. Her 3-6 ayda bir, seyreltilmiş bir deterjana batırılmış bir sünger kullanabilir ve süngeri silmeden önce kurulayınız. Bu, süngerin duvar kağıdına çok fazla su ve su girmesini önlemek için küflenmeye neden olur.

6. Duvar kağıdı tamir için kabarcık var. Kenar göründüğünde, duvar kağıdının arkasını fırçalamak için özel duvar kağıdı tutkalı kullanabilir ve ardından yapıştırmak için bir kazıyıcıyla kazıyın. Köpürme meydana gelirse, yapıştırıcıyı enjekte etmek için bir şırınga kullanabilirsiniz, ardından fazla tutkalı silmek için hafifçe bastırın. Duvar kağıdı tutkalı seçerken, çevre dostu tutkal seçmeye dikkat edin, bitki nişastası içermeyen tutkal içermeyen tozu seçmelisiniz, yüksek formaldehit artı tutkal içeren tutkal tozu kullanmayın.Lanca Wallcovering Co, Ltd en iyi Çin zarif altın damask duvar kağıdı üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve profesyonel fabrikamızdan zarif altın damask duvar kağıdı ithalat.

Sorgulama