Alternatif Bej Şam Çizgili Duvar Kağıdı

Dekordaki çizgiler klasik bir görünümdür ve çizgili duvar kağıdı onu mükemmelleştirir. Soluk ama şık sıkıntılı bir dokuya sahip süslü bir saten şerit tasarımı, bu altın bej ve beyaz duvar kağıdı zamansız bir seçimdir. Evinize zamansız bir huzur getirmek için bu geleneksel duvar kağıdını seçin.Alternating Beige Damask Stripe Wallpaper.

Ürün ayrıntıları


  Ürün Detayları

Doğal Eşsiz Aşk, Lanca Aşk!

Ürün Detayları:

● Desen: Avrupa PVC Duvar Kağıdı Serisi

● Şık trend duvar kağıdı özellikleri

● Güzel bir damask duvar kağıdı

● Rulo Boyutu: 0,53 * 10m (±% 5)

● Yüksek kaliteli PVC duvar kağıdı

● Kolay uygulanır

● Alternatif Bej Şam Çizgili Duvar Kağıdı

Dekordaki çizgiler klasik bir görünümdür ve çizgili duvar kağıdı onu mükemmelleştirir. Soluk ama şık sıkıntılı bir dokuya sahip süslü bir saten şerit tasarımı, bu altın bej ve beyaz duvar kağıdı zamansız bir seçimdir. Evinize zamansız bir huzur getirmek için bu geleneksel duvar kağıdını seçin. Alternatif Bej Şam Şerit Duvar Kağıdı.

Göz atma Alternatif Bej Şam Şerit Duvar Kağıdı biridir, pls web sitemizde daha fazla tasarım kontrol edin, Lanca'da şaşırtıcı ürünler bulun!

Ev dekorasyonu için en iyi duvar kağıdı deseni nasıl seçilir?

Şimdi birçok genç duvar kağıdına aşık ve duvar kağıdı çiçek örnekleri giderek daha fazla, gözlerimizi biraz bunalmış hissettiriyor ve şu anda, sevdiğimiz ve bize uygun bir duvar kağıdı desenini nasıl seçmeliyiz? desenler?

1. Açık mavi kümeler veya büyük çiçek şekilli duvar kağıtları dışa dönük insanlar için çok uygundur. Ona baktığımızda, doğal bir coşku ve sıcak ve canlı bir his olacak.

2. Açık renkli karikatür duvar kağıtları çocuklar veya bazı sevimli kız yatak odaları için uygundur. Bu güzel ve tatlı stiller, sıcak yaz aylarında insanlara dondurma yeme hissi verebilir ve Bazen çocukluğunuzdaymış gibi hissetmenizi sağlar.

3. Gerçekten ne tür bir duvar kağıdı seçeceğinizi bilmiyorsanız, bitki deseninin duvar kağıdını deneyebilirsiniz. Bu tür duvar kağıdı çok yönlüdür, dekorasyonunuz ne olursa olsun, çok uygundur, ancak renk iyi eşleşmelidir.

4. Her gün yüksek basınçlı bir çalışma ortamındaysanız, hayvanlar, ağaçlar, manzaralar, vb. Gibi doğaya sahip bir şey seçin. Bu tür duvar kağıdı, zarif ve düşük anahtar gibi hissettiremez. Her gece dinlendiğinizde, doğadaysanız böyle bir duvar kağıdını görmek bir duygu olacaktır, ancak yorgun kalbiniz bütün gün ölçülebilir ve rahatlayabilir.

5. Buna ek olarak, kırık çiçekler ile duvar kağıdı da günümüzde popüler insanlar bir tür, çünkü duygusal ve kolay giden bir kişi iseniz kırık çiçek güzel duruş insanların çok mutlu bir ruh hali yapacak, o zaman duvar kağıdı seçebilirsiniz ruh halinizi ayarlamak için çiçek desenli. Çiçek doğası, insanlara rahatlama hissi veren bahar esintisi gibi sessiz ve doğaldır.


6. Yatak odanız çok küçükse, genellikle size çok depresif bir duygu getirecektir, o zaman denemek için geometrik desenli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Geometrik model üzerindeki ıraksak desen, şişlik hissine neden olabilir, bu da görsel olarak uzayın genişlediğini hissettirir.

7. Yatak odanız çok büyükse, her zaman çok boş hissetmenizi sağlar veya yatak odanızın biraz monoton olduğunu düşünüyorsanız, üç boyutlu yaratıcı desen duvar kağıdını denemeyi seçebilirsiniz. Saf beyaz ve açık gri gibi üç boyutlu duvar kağıtları seçebilir veya güçlü kontrastlı bazı desenler seçebilirsiniz, böylece vizyonunuzda güçlü bir alan hissine sahip olabilirsiniz, böylece insanlar romantik bir sanal gibi hissettirir Uzay.

Duvar kağıdı yavaş yavaş modern dekorasyonda popüler bir trend haline geldi çünkü duvar kağıdı sadece değiştirilmesi kolay değil, aynı zamanda bize doğru duvar kağıdı desenini seçerseniz, boyayı ifade edemez, getirebilir, o zaman hayatınız çok heyecan verici hale gelecektir.


Lanca Wallcovering Co, Ltd profesyonel fabrikamızın en iyi Çin alternatif bej damask şerit duvar kağıdı üreticileri ve tedarikçileri, toptan hoş geldiniz, ucuz satın almak ve alternatif bej damask şerit duvar kağıdı ithal biridir.
Sorgulama